HAKKIMIZDA

Hayal Park

Kent Mobilyaları ve Çocuk Oyun Grupları sektöründe beş yıllık tecrübemizi HAYAL PARK markası ile sunmaktan gurur duyuyoruz.

Kısa sürede bir marka haline gelen firmamız her geçen gün yenilikçi fikirleri ve çocuklarımızın güvenliğini düşünerek gelecek nesiller için ışık olmaktadır.

Ürünlerimiz arasında Çocuk Oyun Parkları, kent ekipmanları, fitness grupları, tenis, basketbol ve futbol sahaları, spor ekipmanları, modern oturma grupları, kamelyalar, kauçuk ve dökme zemin, akrilik zemin kaplamaları yer almaktadır. Kent Mobilyaları ve Çocuk Oyun Grupları uygulamalarında güvenlik unsurunu en üst seviyede tutuyoruz. Çevreci, doğal, ergonomik, fonksiyonel içerikli ürünlerimiz ile standartları yakalıyoruz. Ürünlerimiz tüm halkımızın en üst seviyede faydalanabileceği şekilde dizayn edilip üretilerek her kesime hitap edilmektedir. Dinamik, genç ve güçlü ekibimizle yeni fikirlerimizle yeni güçlü projelere imza atmaya, tecrübemizi günümüz teknolojisiyle birleştirerek sürekli kendini yenileyen estetik ve güvenlik anlayışı ile birleştirerek, fark yaratmaya ve hizmet vermeye devam ediyoruz.


Misyonumuz

Çocuk Oyun Parkı imalatında yenilikçi ve güvenliğe dayalı ürünler üretmektir.

Vizyonumuz

Sürekli yenilenen teknoloji takip ederek üretim yapmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.